Про компанію

Приватне підприємство "АЛНАТ" м. Черкаси спеціалізується на:

  • виготовленні
  • відновленні
  • ремонті і наладці устаткування для м'ясопереробної індустрії

Підприємство було створене в 1998 році і у вересні 2023 року відзначить свій 25-ти річний ювілей. Основним напрямком ПП «АЛНАТ» на першому етапі його розвитку був ремонт і відновлення устаткування для ковбасних цехів. У 2003 році підприємство розширило свої виробничі площі і з'явилася можливість виготовляти і модернізувати обладнання для м'ясопереробки. У 2009 році наше підприємство стало власником технічної документації Черкаського машинобудівного заводу ВАТ «ТЕМП» на куттера Л5-ФКМ, Л5-ФКБ і фаршемешалки Л5-ФМ2-У і їх офіційним виробником.

Звернувшись на наше підприємство покупець може підібрати обладнання, в залежності від своїх потреб і наявних у нього можливостей, тому у нас в асортименті є як нове, так і відновлене, за нижчими цінами, запропонована продукція як вітчизняного так і імпортного виробництва.

Впровадження нових технологій нашим підприємством і використання сучасних комплектуючих для виготовлення, модернізації та ремонту обладнання, дає можливість досягти його максимальної відповідності вимогам наших клієнтів. На всі реалізоване обладнання ПП «АЛНАТ» дає гарантію. У нас гнучка цінова політика та зручна форма оплати.